25 631 15 01 call
Pon. - Pt. 10 00 - 18 00, Sobota 11 00 - 14 00
Menu

Wyszukaj ofertę

24. Złota Praga i Skalne Miasta - 4 dni

Miejsce: Czechy Oferta: Wycieczki zagraniczne
24. Złota Praga i Skalne Miasta - 4 dni

Informacje dotyczące wycieczki

Cena za osobę: o cenę pytaj w biurze Długość: 4dni Termin: do uzgodnienia Nazwa hotelu: Hotel *** Typ dojazdu: Autokar Wyżywienie: HB - Śniadania i obiadokolacje

Opis wycieczki

1 dzień:

Zbiórka uczestników i podróż przez Polskę na Dolny Śląsk. Po trasie zatrzymamy się we Wrocławiu (ok. 2 godz.). Spacer po Starym Mieście – ratusz i zabytkowe kamieniczki. Dalsza podróż. Obiadokolacja i nocleg w Sudetach.

2 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Pragi. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Plac Wacława na Nowym Mieście, przejście do Bramy Prochowej, ulica Celetna, Ratusz ze słynnym zegarem „Orłoj”, pomnik J.Husa, kościół Tyński, dzielnica żydowska tzw. Josefow, gdzie mieszczą się synagogi cmentarz. Czas wolny. Wieczorem możliwość uczestniczenia w spektaklu „światło, woda, dźwięk” Kriżikowe Fontanny. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

3 dzień:

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Pragi przewodnikiem. Wjeżdżamy na Hradczany i dalej spacer po najpiękniejszych obiektach miasta. Taras widokowy przy Strachowskim Klasztorze, Zamek Praski, katedra św. Wita ze słynnymi witrażami A.Muchy, Pałac Królewski, Złota Uliczka, Ogrody Wallensteina, Most Karola. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień:

Śniadanie. Przejazd w kierunku granicy polskiej do Adarspah - Skalne Miasto - Brama Gotycka, Plac Słoni, Głowa Cukru i wiele innych niezwykłych form skalnych. Przejażdżka łodzią po jeziorku, gdzie czeski przewodnik opowiada historie związane z tym miejscem. Po zwiedzaniu czas wolny w Skalnym Mieście- możliwość zakupu pamiątek krajoznawczych lub spożycie posiłku. Po przerwie wjazd do kraju przez Kudowę. Powrót w godzinach nocnych.

 

Cena: 
 

Zapytaj w biurze ........... / osoba (cena skalkulowana przy grupie 42-46 osób)

Zapytaj w biurze ............/osoba (cena skalkulowana przy grupie 30-34 osób)

 

Cena zawiera:

  • Transport autokarowy (video, barek, klimatyzacja),
  • ubezpieczenie KL i NNW,
  • 3 noclegi (pokoje 2 i 3 os. z łazienkami),
  • 3 śniadania, 3 obiadokolacje serwowane,
  • opieka pilota,
  • podatek VAT.

 

Cena nie zawiera:

  • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usługę przewodnika lokalnego, Kriżikowe Fontanny, Złota Uliczka, Skalne Miasto ok. 35 Euro
  • Dopłata do pokoju 1 osobowego - 150 zł / os. 

Oferta dla szkół

zobacz szczegóły »

Oferta dla firm

zobacz szczegóły »