25 631 15 01 call
Pon. - Pt. 10 00 - 18 00, Sobota 11 00 - 14 00
Menu

Wyszukaj ofertę

23. AUSTRIA - W zaczarowanym świecie Kryształów Swarovskiego

Miejsce: Austria - 5 dni Oferta: Oferta dla firm
23. AUSTRIA - W zaczarowanym świecie Kryształów Swarovskiego

Informacje dotyczące wycieczki

Cena za osobę: o cenę pytaj w biurze Długość: 5dni Termin: do uzgodnienia Nazwa hotelu: Hotel *** Typ dojazdu: Autokar Wyżywienie: BB - śniadania

Opis wycieczki

1 dzień:
Podstawienie autokaru i przejazd do Czech. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Brna.
2 dzień:
Po śniadaniu dalsza droga do Austrii, gdzie jako pierwsze zwiedzimy z przewodnikiem miasto Wiedeń (ok. 4 godz.).
Objazd Ringstrasse autokarem, gdzie podziwiamy jedne z najpiękniejszych budowli- Opera, Hofburg, Parlament, Ratusz, Teatr, Uniwersytet, budynek Giełdy, spacer przez dzielnice Hofburga w kierunku katedry św. Szczepana. Czas wolny ok. 2 godz.
Po południu przejazd na jedno z okolicznych wzgórz Lasku Wiedeńskiego- Kahlenberg- to miejsce, z którego dowodził Jan III Sobieski bitwę o Wiedeń. Panorama miasta, kościół św., Józefa- niewielkie muzeum w zakrystii poświęcone Sobieskiemu i odsieczy wiedeńskiej. Nocleg w hotelu w okolicy Wiednia. (kolacja fakultatywnie). 
3 dzień:
Śniadanie. Przejazd malowniczymi terenami Austrii do Insbrucka- jedynego w swoim rodzaju miasta gdzie mamy niespotykane połączenie miasta i gór. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie pięknego alpejskiego miasta - stolicy Tyrolu, Spacer po zabytkowym średniowiecznym centrum. Ozdobiony złotym dachem Goldenes Dachl - rezydencja zbudowana w XV w. dla cesarza Maximiliana I, dziedzińce Hofburga i katedra św. Jakuba. Następnie odkryjemy współczesny charakter miasta - jego słynną skocznię olimpijską Bergiel. Nocleg w Insbrucku. (kolacja fakultatywnie). 
4 dzień:
Po śniadaniu przeniesiemy się w Świat Kryształów Swarowskiego. Odwiedzimy jedyne na świecie Muzeum Kryształów Swatowskiego. Na powierzchni 8.500 m² znajduje się mnóstwo połyskujących eksponatów, ulokowanych w 14 kryształowych podziemnych „komnatach”, które już od momentu przekroczenia progu muzeum sprawiają, że nie da się oderwać od nich wzroku. Miejsce to jest też galerią kryształowych dzieł sztuki współczesnych artystów takich jak m. in. Salvadore Dali, Keith Haring, Jim Whiting, Brian Eno, Niki de Saint Phalle czy Keith Haring. można skusić się na spacer po baśniowym parku z labiryntem, wieżą widokową, alpejskim ogrodem i rzeźbami. Ciekawostką jest także czarne jezioro. A jak powstało0 dowiedzą się Państwo sami. A wszystko to w otoczeniu alpejskich widoków. W podziemnych komatach zachwyci Państwa to fascynujące powiązanie kryształu, kolorów i form. Po południu przejazd na nocleg do Niemiec w okolice Monachium. (kolacja fakultatywnie).
5 dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie Monachium. Zwiedzanie stadionu Arena Bayern Monachium. Stadion Arena jest to jeden z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich na świecie Arena została zaprojektowana przez światowej sławy architektów. Całkowita pojemność stadionu wynosi 75 024 miejsc. Stadion posiada 57 343 miejsc siedzących.
Wyjazd w drogę powrotną do kraju i zakończenie wycieczki w godzinach nocnych.


Cena zawiera:

 • transport autokarowy (klimatyzacja, barek, wc, video),
 • ubezpieczenie KL i NNW,
 • 4 noclegi w hotelach 3 *** w pokojach 2-osobowych z łazienkami,
 • 4 śniadania,
 • program turystyczny,
 • usługa przewodnika w Wiedniu,
 • opieka pilota,
 • podatek Vat.


Cena nie obejmuje:

 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i usług lokalnego przewodnika w Wiedniu. Koszt pakietu (płatne pilotowi wycieczki w kwocie ok. 40 Euro za osobę.
 • Dopłata do pokoju 1-osobowego – 250 zł.
 • Dopłata do 3 obiadokolacji – 200 zł. 

Oferta dla firm

zobacz szczegóły »

Oferta dla szkół

zobacz szczegóły »