25 631 15 01 call
Pon. - Pt. 10 00 - 18 00, Sobota 11 00 - 14 00
Menu

Wyszukaj ofertę

29. Berlin - Poczdam - Tropical Island - 4 dni

Miejsce: Niemcy Oferta: Wycieczki zagraniczne
29. Berlin - Poczdam - Tropical Island - 4 dni

Informacje dotyczące wycieczki

Cena za osobę: o cenę pytaj w biurze Długość: 4dni Termin: do uzgodnienia Nazwa hotelu: Hotel *** Typ dojazdu: Autokar Wyżywienie: HB - Śniadania i obiadokolacje

Opis wycieczki

1 dzień:

Zbiórka uczestników. Przejazd przez Polskę. Po trasie wstępujemy do Poznania, gdzie obejrzymy starówkę miasta. Obiadokolacja i nocleg w Polsce w pobliżu granicy polsko - niemieckiej.

2 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Berlina. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie miasta - przejazd autokarem wzdłuż pozostałości Muru Berlińskiego do Aleksanderplatz a następnie aleją Unter Den Linden udajemy się do Bramy Brandenburskiej. Reichstag - parlament niemiecki-wejście na kopułę-panorama miasta, Pomnik Holokaustu. Przejazd do dawnego posterunku czeckpoint Chrlie - w okresie zimnej wojny jedno z najbardziej znanych przejść granicznych między NRD a Berlinem Zachodnim. Nowoczesna architektura Berlina - Poczdam Platz- Sony Center. Wyspa Muzeów, gdzie znajduje się Muzeum Pergamońskie oraz inne zbiory egipskie ze słynnym popiersiem Nefretete. Przejazd do serca zachodniej części Berlina – Europa center. Kolacja i nocleg w Berlinie w hostelu.

3 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Poczdamu. Zwiedzanie z przewodnikiem wybranych obiektów Zespołu Pałacowego Sanssouci- spacer po parku z Nowym Pałacem, belwederem i oranżerią. Następnie udajemy się do Cecilienhof, gdzie w 1945 r. został podpisany Układ Poczdamski. Następnie rosyjska kolonia Aleksandrówka, Dzielnica Holenderska z antykwariatami i kawiarniami. Przejazd do Krausnick – pobyt na Tropikalnej Wyspie, gdzie czeka na turystów błękitna laguna, biała plaża, las tropikalny, wioska tropikalna, liczne egzotyczne restauracje. W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.

4 dzień:

Przyjazd w godzinach rannych do Polski.

 

Cena:  zapytaj w biurze !

......... zł./osoba (cena skalkulowana przy grupie 42-46 osób)

......... zł./osoba (cena skalkulowana przy grupie 30-34 osób)

 

Cena obejmuje:

  • Transport autokarowy (klimatyzacja, video, barek),
  • ubezpieczenie NNW 2000 Euro KL 10000 Euro,
  • 1 nocleg w Polsce (pokoje z łazienkami), 1 nocleg w Niemczech,
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
  • opieka pilota grupy na cały czas trwania wycieczki,
  • podatek VAT.

Cena nie obejmuje:

  • Kosztów realizacji programu: usługi przewodnika lokalnego i biletów wstępu (Pergamon, Cecilienhof, Tropical Island) w kwocie ok. 50 Euro/osoba dorosła,  40 Euro młodzież/ osoba.
  • Dopłata do pooju 1 osobowego 250 zł / os.

 

Oferta dla szkół

zobacz szczegóły »

Oferta dla firm

zobacz szczegóły »