25 631 15 01 call
Pon. - Pt. 10 00 - 18 00, Sobota 11 00 - 14 00
Menu

Wyszukaj ofertę

Grecja - Wypoczynek dla młodzieży.

Miejsce: Grecja - samolotem Oferta: Wypoczynek dla młodzieży
Grecja - Wypoczynek dla młodzieży.

Informacje dotyczące wycieczki

Cena za osobę: 2470 zł + 220 Euro/ os. Długość: 8 dni Termin: 10.08 - 17.08.2024 Nazwa hotelu: Hotel Pitsakis-Artemis Complex *** Typ dojazdu: Samolot Wyżywienie: HB Śniadania i obiadokolacje

Opis wycieczki

TOLO - Niegdyś niewielka wioska rybacka Tolo na półwyspie Peloponez, dziś jeden z popularniejszych kurortów turystycznych o magicznej atmosferze, w pobliżu miasta Nafplion . Leży w niewielkiej zatoce z piaszczystą plażą otoczoną nadbrzeżnymi tawernami oferującymi świeże ryby i greckie przysmaki. Piękne, górzyste krajobrazy, bliskość ciekawych, antycznych zabytków przyciągają tu latem mnóstwo gości.

 

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:
ZAKWATEROWANIE: Hotel Pitsakis-Artemis Complex*** (7 nocy) położony w miejscowości Tolo, bezpośrednio nad  morzem,  do  piaszczystej  plaży  która  jest oznaczona Błękitną Flagą - 100 m . Idealna lokalizacja gwarantuje niezapomniane i spokojne wakacje z dala od  stresów  życia  codziennego.  Hotel    zapewnia komfort  oraz  dobrą  obsługę,  która  spełni  wszelkie nasze  oczekiwania.  Tutaj  zrelaksujesz  się  w promieniach słońca wzdłuż pięknej piaszczystej plaży i krystalicznych wodach morza egejskiego. W hotelu pokoje 4 osobowe  wyposażone w  łazienkę z wanną lub prysznicem, TV Sat, sejf, klimatyzacje, bezpłatne wi-fi. 

 

WYŻYWIENIE: (HB) Śniadania i Obiadokolacje w formie bufetu podawane na patio lub w restauracji .

UBEZPIECZENIE: KL( 30 000 Euro), NNW (10 000 zł ) /os. 

TRANSPORT: Przelot na trasie Warszawa-Ateny-Warszawa (bagaż 23 kg, podręczny 8 kg), ciepły posiłek na pokładzie,

TRANSFER: Lotnisko w Atenach - Hotel - Lotnisko 

OPIEKA: Wychowawców , pilota grupy , rezydenta na miejscu

 

W PROGRAMIE: 

  • Wypoczynek na słonecznych plażach Tolo - spacery po kurorcie, plażowanie, kąpiele. 
  • zwiedzanie Aten w dniu wylotu: pokażemy Państwu nie tylko wzgórze Akropol z Partenonem, świątynia Ateny Nike, Propylenami i Propylenami i Erechtejonem, ale także Agorę Grecką i Rzymskie Forum Romanum, rozrywkowo-rzemieślnicza Plake, Plac Syntagma – z grobem Nieznanego Żołnierza, świątynie Zeusa Olimpijskiego. Zobaczymy teatralną zmianę warty oraz stadion Panatenajski z IV w p.n.e, na którym miało miejsce otwarcie nowożytnych igrzysk olimpijskich, przy którym kończy się 42 km biegu maratońskiego.
  •  wyjazd do  Nafplio weneckiego miasta, pierwszej stolicy  młodej,  niepodległej  Grecji  z  fortecami  i bastionami. Zobaczymy uroczą starówkę, cerkiew Św.  Spirydona,  pod  której  zamordowano pierwszego  prezydenta  Grecji,  Plac  Konstytucji.   Dla  chętnych  sprawdzian  sił,  899  schodów  do fortu  Palamedesa  skąd  roztacza  się  wspaniały widok  na  miasto  z  meczetami  oraz  zatokę argosarońska.
  • Krótki postój nad Kanałem Korynckim w dniu wylotu. Jest niemalże w całości stworzony przez człowieka przy minimalnym wkładzie maszyn. Łączy 2 morza: Jońskie i Egejskie oraz skraca drogę między wyspami i kontynentami. Będziemy mieli okazję stanąć na moście granicznym i z wysokości 75 m. spojrzeć na efekt pracy: Juliusza Cezara, Nerona i innych wielkich tego świata.

 

ŚWIADCZENIA NIE UJĘTE W CENIE:

  • napoi do obiadokolacji  innych niż woda,
  • taksa klimatyczna - 15 euro / os./ tydzień 
  • biletów wstępu na wycieczkach (Akropol - 20 euro / osoby dorosłe;  dzieci i młodzież do 18 roku życia za okazaniem legitymacji - wejście gratis).

DLA CHĘTNYCH: 

  • rozszerzenie ubezpieczenia dla osób chorujących przewlekle + 25 zł/os.  
  • ubezpieczenia od rezygnacji  + 75 zł / os. 

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE: (dla chętnych)  POLECAMY  - SUPER ATRAKCJA !

Całodniowy rejs na wyspy Hydre i Spetses. Hydra najciekawsza z wysp archipelagu. Nie ma na niej ruchu kołowego. Cały transport odbywa się na grzbiecie osiołków lub konno. Jest przykładem kamiennej architektury wyspiarskiej i niebywałego piękna. To ulubione miejsce Roberta Retforda, Lizy Minelli. Pokluczymy po wąskich, kamiennych traktach i tysiącach schodów do zapierających dech w piersiach punktów widokowych. (kąpiele na plaży skałkowej).  Spetses jest zdecydowanie inna – mimo, iż niewielka to bardzo kosmopolityczna: rodzina Hiltonów, czy właściciel znanej marki piwa Amstel upodobała sobie  tą wyspę na miejsce odpoczynku. Liczne zatoczki i lazurowe w nich morze przyprawiają o zawrót głowy.  Cena:  45 Euro / os.  

 

Grecja - Obóz Młodzieżowy - 8 dni - Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zaliczki.