25 631 15 01 call
Pon. - Pt. 10 00 - 18 00, Sobota 11 00 - 14 00
Menu

Wyszukaj ofertę

Bułgaria - Obóz młodzieżowy H. Elena

Miejsce: Bułgaria - kolonie Oferta: Obozy młodzieżowe
Bułgaria - Obóz młodzieżowy H. Elena

Informacje dotyczące wycieczki

Cena za osobę: 2690 /os. Długość: 12 dni Termin: 28.06 - 9.07.2024 Nazwa hotelu: Hotel ELENA **** Typ dojazdu: Autokar Wyżywienie: All inclusive

Opis wycieczki

ZŁOTE PIASKI - perła Bułgarskiej Riwiery na północ od Warny . Słynie ze złocistej 3,5 km plaży nagrodzonej prestiżową nagrodą Błękitnej Flagi. Na wzgórzach, pośród unikalnego parku położone są dziesiątki hoteli, pomiędzy którymi kursuje kolejka chu-chu. Kurort jest doskonale rozwinięty, na smakoszy czekają ludowe tawerny ,restauracje, pizzerie, kawiarnie, puby i dyskoteki. Tutaj spędzisz niezapomniane wakacje.

 

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:

ZAKWATEROWANIE:     
Hotel Elena **** - obiekt klasy Premium położony w centrum Złotych Piasków, ok. 250 metrów od plaży, w otoczeniu zieleni. W obiekcie odkryty basen z tarasem słonecznym, kryty basen ze strefą wellness, tenis stołowy, siłownię, klimatyzowane pokoje oraz atrakcje organizowane przez zespół animatorów. Pokojach 4 osobowych - wszystkie  wyposażone są w lodówkę oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych, łazienka z prysznicem lub wanną.    

WYŻYWIENIE: All inclusive obejmuje śniadanie, lunch i kolację w formie bufetu w restauracji głównej. Zimne przekąski w środku dnia, napoje lokalne dostępne przez cały dzień. (w hotelu w Bułgarii)

Śniadania (2 x)  i obiad (1 x) (na noclegu tranzytowym).

UBEZPIECZENIE: KL (30 000 Euro), NNW (10 000 PLN)

TRANSPORT: autokarowy o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, WC, barek),

OPIEKA:  wychowawców,  kierownika grupy.      

PROGRAM:

1 dzień: Wyjazd godz. 5:00 - Siedlce zbiórka parking przy Novym Kinie. Następnie przejazd przez Polskę, Węgry do Rumunii - Nocleg tranzytowy.     
2 dzień: Śniadanie. Krótkie zwiedzanie pięknej Oradei. Obiad. Dalszy przejazd przez Rumunię do Bułgarii.     
3 dzień: Przyjazd do Złotych Piasków do Bułgarii w godzinach rannych. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Zakwaterowanie od godz. 14:00. Wyżywienie All inclusive w Bułgarii rozpoczynamy od obiadu. Nocleg.      
3 - 10 dzień: Pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu:     
- Wypoczynek na słonecznych plażach Bułgarii - Złote Piaski spacery po kurorcie, plażowanie i kąpiele.     
- wycieczka autokarowa do Bałcziku - wizyta w jednym z najbardziej urokliwych miasteczek bułgarskich - rezydencja rumuńskiej królowej Marii z ogrodem botanicznym. Następnie udamy się na malowniczy przylądek Kaliakra, gdzie niemal pionowe skały, sięgające 70 metrów nad poziom morza urzekną nas swoją monumentalnością. Jest to najbardziej na wschód wysunięte miejsce w Bułgarii stworzone na styku morza, ziemi i powietrza które z pewnością zachwyci każdego turystę.Wizyta w lokalnej pracowni gdzie wytwarza się ręcznie ceramikę Bułgarską.      
- wycieczka do Warny - największe miasto portowe z klimatycznymi uliczkami - wizyta na punkcie widokowym Asparuhovo skąd rozpościera się widok na miasto - Warna Shoping - wizyta największej galerii w Grand Mall.     
- wieczory w dyskotekach - Malibu ,  Arrogance Club, PR Club (wstęp płatny ok. 8-10 euro/wejście)      
10 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu - czas wolny na ostatnie zakupy w Bułgarii. Obiad. Wyjazd w kierunku granicy Bułgarsko - Rumuńskiej. Przejazd nocny przez Rumunię i Węgry do miejscowości Hajduszoboszlo.

11 dzień: Przyjazd Na Węgry. Hajduszoboszlo - pobyt wypoczynkowo - rekreacyjny na największych w Europie kąpieliskach termalnych - 13 basenów wśród których wymienić należy sztuczne fale, basen z bąbelkami, brodziki i śródziemnomorski brzeg morza.  Nocleg.

12 dzień: Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski.  Przyjazd do Siedlec w godzinach wieczornych.

   

 ŚWIADCZENIA NIE UJĘTE W CENIE:

  • koszt realizacji programu - (bilety wstępu, opłaty graniczne + taksa klimatyczna, baseny termalne - Węgry) - 50 Euro/osoba, ( płatne u pilota grupy) 
  • kaucja w hotelu w Bułgarii  - 20 Euro/os. , która zwracana jest w dniu wyjazdu, jeśli nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
  • uczestnicy powyżej 18- tego roku życia (18 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w trakcie ) - dopłata 150 zł / os. 

Dla chętnych: 

  • możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji  + 52 zł / osoba  
  • rozszerzenie ubezpieczenie dla osób chorujących przewlekle + 45 zł / osoba      

       
WYCIECZKI  FAKULTATYWNE:  (dla chętnych)

  • Jeep Safari - niezapomniana wyprawa dla chcących przeżyć fantastyczną przygodę. Przejazd jeepami po górzystych okolicach oraz rozmaite zabawy, konkursy - cena ok. 40 Euro / os.    
  • Nesebar - jedno z najstarszych miast Bułgarii, (pod patronatem UNESCO) z malowniczą starówka położoną na skalistym półwyspie. Spacer po centrum, zabytkowe domy, wąskie brukowane uliczki z licznymi sklepikami, kafejkami - ok. 35 euro/ osoba. (realizowna przy min . 25 os. )      
     

 Uwaga:  Każdy uczestnik wyjazdu musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.

 

PRZY ZAPISIE WYMAGANA ZALICZKA:    
I wpłata - 500 zł przy rezerwacji miejsca  na wyjazd.   
II wpłata - wpłata końcowa - 7.06.2024 r.

 

Bułgaria - Hotel Elena - Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zaliczki.