25 631 15 01 call
Pon. - Pt. 10 00 - 18 00, Sobota 11 00 - 14 00
Menu

Wyszukaj ofertę

Majówka na promie.

Oferta: Weekend majowy
Majówka na promie.

Informacje dotyczące wycieczki

Cena za osobę: 970 zł Długość: 3 dni Termin: 1.05 - 3.05.2019 Nazwa hotelu: wg. oferty Typ dojazdu: Autokar / Prom Wyżywienie: HB - śniadania i obiadokolacje

Opis wycieczki

LAST MINUTE !!

 

Trasa wycieczki : Siedlce/Warszawa - Ryga - Stokholm - Warszawa/Siedlce

PROGRAM:

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd do Rygi. Zakwaterowanie na promie o godz. 16:30, a następnie wypłynięcie o 17:30. Przygoda zaczyna się  zaraz po wejściu na pokład. Czeka na ciebie bogata oferta rozrywek, wyśmienite restauracje, zakupy w strefie bezcłowej  i wygodne łóżka w 4 osobowych  kabinach. Na sali widowiskowej czekają występy rewiowych  artystów i zespołów tanecznych . Obiadokolacja na promie - bogate menu, wino i piwo oraz napoje soft  bez ograniczeń w czasie trwania obiadokolacji (2-3 godz)

2 dzień: Śniadanie bufetowe. Przypłynięcie do Sztokholmu o godz. 10:30. Pobyt w stolicy Szwecji. Sztokholm to siedziba szwedzkiej rodziny królewskiej - Gamla stan - średniowieczna  dzielnica wąskie i  wijące się uliczki, kolorowe fasady domów - wszystko to odnajdujemy podczas spaceru po wyspie Stadsholmen. Podziwiamy Pałac Królewski - jeden z największych  w całej Europie . Wstęp do pałacu (płatny 160 SEK = około 77 zł ).  W ramach biletu można obejrzeć apartamenty królewskie, kaplicę, skarbiec. W Sztokholmie wciąż kultywuje się tradycję zmiany warty na dziedzińcu przed pałacem. Powrót na prom-wypłynięcie o godz. 17:00. Na promie kolejna wspaniała obiadokolacja i cała noc przed  nami na zabawę.

3 dzień: Śniadanie bufetowe. Przypłynięcie do  Rygi o godz. 11:00. Wyokrętowanie z promu, pobyt w stolicy Łotwy - zwiedzanie miasta - ryska starówka to prawdziwa perełka - plac Ratuszowy z pomnikiem Rolanda, Dom Wagi  i Bractwa Czarnogłowych, Katedra oraz ryski Zamek.  Chwila czasu wolnego a następnie powrót do Polski. Przyjazd w godzinach nocnych.

 

Świadczenia ujęte w cenie:

Zakwaterowanie: 2 noclegi na promie wg programu (kabiny 2+2).

Wyżywienie: 2 śniadania na promie i 2 obiadokolacje,

Ubezpieczenie: KL (10 000 tyś Euro) ; NNW (2 000 Euro)

Transport: Autokarowy lub bus do Rygi,

Opieka: przewodnik w Rydze , pilota grupy na cały czas trwania wycieczki.

 

Uwaga:

Wyjazd realizowany przy grupie min. 20 osób.

 

Rezerwacja wstępna - Majówka na Promie - 3 dni

Oferta dla szkół

zobacz szczegóły »

Oferta dla firm

zobacz szczegóły »

Bilety autokarowe

zobacz szczegóły »

Bilety lotnicze

zobacz szczegóły »