25 631 15 01 call
Pon. - Pt. 10 00 - 18 00, Sobota 11 00 - 14 00
Menu

Wyszukaj ofertę

Wakacje w Albanii i Czarnogórze

Miejsce: Wakacje w Albanii Oferta: Obóz młodzieżowy
Wakacje w Albanii i Czarnogórze

Informacje dotyczące wycieczki

Cena za osobę: 880 zł + 265 Euro/os. Długość: 10dni Termin: 7.08 - 17.08.2019 Nazwa hotelu: Hotel Antag **** Typ dojazdu: Autokar Wyżywienie: HB - śniadania i obiadokolacje.

Opis wycieczki

Byłeś już w Albanii ? Nie ? To zapraszamy ciebie na  obóz młodzieżowy i przekonaj się sam , czy warto pojechać o Albanii.  Odkrywamy nowe fascynujące miejsca, ciekawych ludzi  i super  relax.
Albania to państwo leżące nad Adriatykiem i Morzem Jońskim. Wybrzeże Albanii charakteryzuje się klimatem  podzwrotnikowo - śródziemnomorskim.

 

Promocja wiosenna do 15.04! Zniżka wiosenna 320 zł / pokój 4 os.

 

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:
ZAKWATEROWANIE: HOTEL ANTAG **** w miejscowości Shengjin w Albanii - położony zaledwie 100m od piaszczystej plaży. W hotelu recepcja, restauracja, basen dla dzieci i dorosłych, bar przy basenie, plac zabaw dla dzieci. Pokoje 4 os. z łazienką i wc, klimatyzacją. Restauracja proponuje swoim klientom wyżywienie przy szwedzkim stole, bogate i urozmaicone menu do swobodnej konsumpcji z tradycyjnej kuchni albańskiej i europejskiej. Pozostałe noclegi wg. programu.
WYŻYWIENIE: W Albanii w opcji HB – śniadania i obiadokolacje. Pozostałe wyżywienie wg. programu.
TRANSPORT: autokarowy o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, video, wc, barek). W trakcie podróży (herbata, kawa - gratis).
UBEZPIECZENIE: KL (10 000 Euro) NNW (2000 Euro)
OPIEKA: Pilota grupy , przy grupie młodzieży wychowawców.

 

PROGRAM:

1 dzień: Wyjazd z Polski-Siedlce Dworzec PKP o godz. 5.00, Warszawa - parking przed muzeum Techniki PKiN - 7:00. Przejazd przez Polskę, Słowację na Węgry. Nocleg tranzytowy na Węgrzech.
2 dzień: Śniadanie. ok.12-tej wyjazd w kierunku granicy. Przejazd przez kraje tranzytowe z postojami wypoczynkowymi na posiłki we własnym zakresie.

3 dzień: Przyjazd do Albanii w godzinach rannych. Miejscowość Shengjin, hotel "Antag". Pobyt wypoczynkowy nad morzem lub na basenie przy hotelu. Zakwaterowanie w pokojach od godz. 15-ej.
4 dzień: Dzień rekreacyjny. Zapoznanie z miejscowością. Pobyt nad morzem. Spacer po malowniczym deptaku.

5 dzień: Wyjazd do stolicy Albanii - Tirana - Plac Skanderberga, park narodowy z fontannami. Następnie odwiedzamy port Durres - miasto kontrastów, gdzie obejrzymy budowle z czasów rzymskich i nowoczesne centrum z butikami.

6 dzień: Luz, luzik nad morzem - wypoczynek, kąpiele, plażowanie .
7 dzień: Wyjazd do Kruji - pierwsza historyczna stolica kraju - miasto bohatera narodowego Skanderberga. Piękna górzysta droga doprowadza nas do centrum miasta - zamek twierdza. Orientalne targowisko - liczne kramy z pamiątkami, stara broń, szable, kindżały.

8 dzień: Wypoczynek nad morzem, plażowanie i kąpiele.
9 dzień: Po śniadaniu przejazd do Czarnogóry. Boka Kotorska - perełka Monte Negro - największy fiord na południu Europy. Odwiedzamy Kotor , gdzie przez bramę Morską podążamy na plac Starego Miasta, Wieża Zegarowa, Pałac Książęcy. Po wizycie w Kotorze przepłynięcie  promem część Boty Kotorskiej na trasie Kamenari - Lepetane . Dalsza podróż przez Chorwację na nocleg tranzytowy. Kolacja.    
10 dzień: Śniadanie. Podróż powrotna przez Węgry do Polski. Przyjazd w godzinach rannych następnego dnia. Krótkie postoje wypoczynkowe na posiłek (płatne we własnym zakresie).

 

ŚWIADCZENIA NIE UJĘTE W CENIE: 

Koszty realizacji programu - bilety wstępu, usługi przewodników lokalnych, opłaty graniczne, taksa klimatyczna - 35 Euro / os. płatne obowiązkowo.

Na życzenie prowiant  7 eur / dzień / os.  

 

CO MUSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ :
Paszport lub dowód osobisty ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu. A także zalecamy zabrać: krem z filtrami UV, nakrycie głowy, strój sportowy, strój kąpielowy, okulary przeciwsłoneczne, przewiewne ubranie, klapki plażowe.

 

Albania / Czarnogóra - Wyjazd wakacyjny - Rezerwacja wstępna aktualna 24 H

Pielgrzymki

zobacz szczegóły »

Oferta dla firm

zobacz szczegóły »

Oferta dla szkół

zobacz szczegóły »

Bilety lotnicze

zobacz szczegóły »

Bilety autokarowe

zobacz szczegóły »